.

.

New
650MD-100-DIY-301 650nm 100mW Црвени Ласерски Диоди Модул w/ леќи и Леќа носителот

650MD-100-DIY-301 650nm 100mW Црвени Ласерски Диоди Модул w/ леќи и Леќа носителот

DEN 360.00

Стока
Достапно.

Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини. Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната и e Packed доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство!. Погодна батерија 18650 1x 3. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. Ако ви се случува да се соберат ГД-301 Тип на ласер, треба да се имаат во сите четири делови како што е прикажано на сликата, ако се соберат 320 тип, 300 тип, 300 A тип, 350 тип, не ви треба поголем бронза леќа носителот кој е првиот десната страна како што е прикажано на сликата подолу,па ние ќе испрати само точниот делови за вас да се соберат ласери според ласерски домување кои можете да изберете.7 V
Работна Струја 200m A
Работна Температура -10 ~ + 40 степени
Ласерски Форма Dot
Објектив со дијаметар од 5mm
Бронза Леќа Носителот M9 X0.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Бренд Име:
П-BAIHE
Свеж

Избор на клиенти