.

.

New
Професионални LED Светлата Фаза 4w ЕУ/САД Plug Автоматско Ротирање Ласерски диско осветлување светилка DJ LED Партија Танцување Светилка фабрика цена

Професионални LED Светлата Фаза 4w ЕУ/САД Plug Автоматско Ротирање Ласерски диско осветлување светилка DJ LED Партија Танцување

DEN 636.00
DEN 670.08

Стока
Достапно.


Професионални LED Светлата Фаза 4w ЕУ/САД Plug Автоматско Ротирање Ласерски диско осветлување светилка DJ LED Партија Танцување Светилка фабрика цена
Вовед :
Црвена, зелена и сина,бела бои.
Шарени осветлување што е многу светла и убава место на ѕидот или на подот.
Висок квалитет, безбедност и сигурност.
Долго работа животниот век, одлична стабилност.
Нежен изглед.
Спецификација За Производ :
1.Материјал : Пластика и Метал
2.LED Извори : 4 LED Сино/Зелено/Red/Бела
3.Моќност : 4 W
4.Влезен напон : 85-260 V 50/60 Hz
5.Работен век : околу 8000 часа
6.Led : RGB
7.Модел : АВТОМАТСКИ
8. Приклучок : ЕУ Plug/Приклучете НИ се
9. Големина : 80*100mm
10.Net Тежина : 0.25 кг
Карактеристики :
Бренд нови, високо квалитетен , безбеден и сигурен
Висока осветленост, шарени и романтично осветлување ефект
Нејзината светлина место на ѕидот, ефектот сака стакло топката, многу светла и моќни.
Висок квалитет на гаранција, безбеден и сигурен.
Долг работен век, одлична стабилност.
Мали и исклучителен изглед.
led strobe светлина
Погоден за семејството Партија,КТВ,ДИСКО,танц сали,ноќни клубови,дискотеки,барови,трговски центри,свадби,Карла
Примена :
Семејството партија,Барови,хотели,DJ,ктв,ноќта продавница,празник светилка,итн
Пакетот вклучува :
1 x 36 W LED фаза светилка

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Стил:
Мини
Бренд Име:
Aixy
Повод:
Домашна Забава
Број На Модел На:
led фаза светлина
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Напон:
AC 100-240V 50-60HZ
моќност:
4w
Функција:
Strobe(брзина може да се прилагоди)
Ефект:
RGB
Материјал:
пластика и метал
Големина:
80*100mm
Тежина:
0.25 кг
Приклучокот стил:
НИ / EUR
Свеж

Избор на клиенти