.

.

New
6units 7*12w led светилка монистра 7x12W led Par светла RGBW 4in1 рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj опрема

6units 7*12w led светилка монистра 7x12W led Par светла RGBW 4in1 рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj

DEN 6315.00
DEN 6864.00

Стока
Достапно.


7 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90-240 V / 50-60 Hz Моќ : 70 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6-100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 45 Контрола : DMX512, господар-роб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4/8 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

Детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
7x12w RGBW 4in1 LED Par Светлина
моќност:
70
Напон:
110V-230V, 50 / 60Hz
моќност:
70W
Контрола:
DMX512, господар-роб контрола, самоодни...
Моќ Кабел:
САД / ЕУ / AU / GB кабел
Канал:
4/8CH
Моќност:
во се стави и излез
Свеж

Избор на клиенти