.

.

New
фаза светлина опрема 230W зрак 7r движи главата светлина 3 во 1 стаклена леќа gobo движи главата dj светла

фаза светлина опрема 230W зрак 7r движи главата светлина 3 во 1 стаклена леќа gobo движи главата dj светла

DEN 13680.00
DEN 14400.00

Стока
Достапно.


Нашите Услуги
Трговски услови :
Цена рок
EXW / ФОБ/ CIF цена
Сертификат
CE ,ROHS
Превозот метод
Од DHL ,UPS-от,ТНТ ,Fedex ,Речиси сите се изречни превозот методи услуга доколку мали цел, и ние да книга простор и да ви се најраниот датум на испорака од страна на морето, ако најголемиот дел цел Ако постои било несреќен occations со превозот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со превозот агент и да бара надомест на штета.
Ние ви посакам добредојде да се споредат, и почит ќе избор!
. Ласерската светлина
К Следат место светло
Л Додатоци
4. Ви благодариме.,ограничен" специјализираат во професионални осветлување со супериорен квалитет и конкурентна цена за 8 години во кина има голем тим на програмирање на одлуки,врвен technicists,искусни продажба,и и напредни продукти.Моментално во повеќе од 30 Земји Препродавач на увоз на опрема за осветлување од нашата фабрика
Ние го поздравуваме клиенти во посета на нашата фабрика да ја видите нашата производна линија, нашиот квалитет контролирани, наша специјалност,потоа се споредуваат нашите најконкурентна цена база на нашиот висок квалитет,можеби и ние ќе се најсоодветен добавувач за вас. Што сте вие заинтересирани во ,
заедно со вашите податоци(име,детали адреса,телефонски број,итн),ние ќе се испраќаат до вас, како е можно поскоро. Она што е начинот на Плаќање?
Т/T, paypal или Western Union
7.
Вентилаторот за ладење бренд : фан
2 Фаза мотор
Леќа, оптички систем achanical fouce зрак агол 0-4°
Во текот топлинска заштита
Моќ Влез : 100-240 V,50/60 Hz
Моќ Дисипација : 350 W
Led допир acreen
IP ниво : IP20
магнетни баласт и AC/DC напојување
Производ Големина : 523×337×511mm
Пакување Големина : 635 X440 X725
Нето тежина : 19.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
Свеж

Избор на клиенти