.

.

New
6pcs/многу 132W sharpy зрак 132W Зрак Движи Главата Светлина 14 Канали 13 Бои MSD R2

6pcs/многу 132W sharpy зрак 132W Зрак Движи Главата Светлина 14 Канали 13 Бои MSD R2

DEN 100776.00
DEN 106080.00

Стока
Достапно.

Ние сме производител
2.
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу!
Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи
Ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.2 R Зрак Движи Главата Светлина
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ МОЌ SUPPLIE влезна моќност : 110-240 V 50/60 Hz СВЕТИЛКА ИЗВОР Празнење светилка со краток лак режач во рефлектор систем - Вид : MSD R2 132 W - Излез Светилка моќ : 160 W - температура на Бојата : 8,300 К - Просечен живот : 6,000 h ОПТИКА 3-леќа, оптички група комбинација Фокус : електронски БОЈА СИСТЕМ на Меѓусебно боја тркало со 12 бои + отворен ЕФЕКТИ ДЕЛ Меѓусебно gobo тркала со 14 фиксни gobos + отворен со Голема брзина се тресат ефект 8-лице ротирачки призмата Мраз филтер Механички shutter и прилагодливи брзина strobe ефект Механички dimmer КОНТРОЛА И ПРОГРАМИРАЊЕ 14 DMX 512 контрола канали LCD дисплеј и Пан/Навалите Резолуција : 16 малку Движење контрола : vectorial DMX сигнал врска : 3 PIN/5 PIN ТЕЛО Алуминиумска структура со умре-фрлија пластичен капак. Вети По-продажба на Услуги.Строго се тестираат пред пратката.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
Број На Модел На:
2r зрак
Напон:
90-240V
моќност:
132W
Име на производ:
2R Движи главата светлина
Светилка количина:
1pcs MSD R2 132W Бела боја
Пан/навалите:
540/250 степен
DMX канали:
14 канали
Домување Боја:
Црна/Бела факултативна
olor температура:
8300 К
Свеж

Избор на клиенти