.

.

New
450nm 100mw Сина, Виолетова Светлина, Ласерски Модул 5 паралелни линии ефект со Прилагодливи Стојат Планината ЕУ адаптер за Гравирање Мерка

450nm 100mw Сина, Виолетова Светлина, Ласерски Модул 5 паралелни линии ефект со Прилагодливи Стојат Планината ЕУ адаптер за Гравирање

DEN 45600.00

Стока
Достапно.

4 cm, линија растојание 1. Се враќа & Замени & Поправка Ние прифаќаме враќа & замени во рок од 7 дена од денот на клиентите добиваат производи, ве молиме бидете првиот контакт во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-25 работни дена. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката.450nm 100mw Сина, Виолетова Светлина, Ласерски Модул 5 паралелни линии ефект со Прилагодливи Стојат Планината ЕУ адаптер за Гравирање Опис : 25 см Оддел : страна должина 13.8 cm, линија растојание 2,2 см Линија парична казна и единствен, collimation и стабилност е многу висока Инсталација висина од 0 -5 m m може да се користи за Излез бранова должина : 450nm Умре моќ : 100mw (изборен) Оперативен напон : DC 2. Производи треба да се достават во оригинална состојба.2 V широк спектар на напојување (други напон може да се прилагоди) 7 висока температура отпорни на корозија DC plug линија за сите временски услови средина 8 бранова должина моќ жица должина на работната далечина на самото место ефект, итн.6 см, широчина 2,2 см, линија растојание 0.2 см, ширина 4. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда. Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната и e Packed доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Домашна Забава
Бренд Име:
П-BAIHE
Број На Модел На:
FU4505PXX100-GD16
моќност:
100mW
Напон:
650nm
Свеж

Избор на клиенти