.

.

New
2XLot Дијамант Зрак Светлина 14X3W RGBW 4IN1 LED Strobe Светла Со Висока Моќност Led диоди За Декоративни Осветлување/Висока Светлина DMX 512/Автоматскиот

2XLot Дијамант Зрак Светлина 14X3W RGBW 4IN1 LED Strobe Светла Со Висока Моќност Led диоди За Декоративни Осветлување/Висока

DEN 18648.00

Стока
Достапно.

Skype/whatsapp/e-mail за 24 часа на линија.
Опис : Дијамант Зрак Светлина Techniacl Параметри за Извор на Светлина : Светилка мушка : 14 X3 W Увоз светилка мушка Светилка мушка боја : 2600 K RGBW LED Живот : 50000 часа оптички Затемнување : Линеарна затемнување 0-100% Strobe : 0-10/втор Напојување Оценет Напон : AC100-240 V,50-60 Hz Номинална Моќност : 50 W Зрак агол : 4 степен,15 степен,25 степен,45 степен Карактеристики Висока Моќност со осветленост LED, Висока ефикасност и заштеда на енергија со Користење на Боја LCD,Екранот светла,лесно да се работи, Контрола на владата : Auto,Господар-Роб,Звук,DMX Контрола Компактна структура,мала Тежина,Погодно Врска Работата на животната Средина Амбиентална температура : -25 Degrees целзиусови степени40 целзиусови Степени Ладење : Слободен Ладење Заштита одделение : IP 20 DMX Канал : 4/11/56 CH Материјал : Железо Големина:1000x166x63mm Тежина:3. Ви благодариме.
2 XLot Дијамант Зрак Светлина 14 X3 W RGBW 4 IN1 LED Strobe Светла Со Висока Моќност Led диоди За Декоративни Осветлување/Потенцира DMX 512/Auto/Звук , Бесплатен превозот од TNT, DHL, UPS-от, FEDEX и така натаму како прилагоди слободно.
Ако некои производи може да не се пренесат, вашата земја или имаат висока товарни проблем, pls контактирајте со продавачот директно да се активни решение, бидејќи ние во собата според Aliexpress стандард товарни модул, можеби постои некоја грешка, за некои посебни земји, pls белешка и да ги разбере. Изберете нас како вашата прва опција со висок квалитет на производите и најдобрите по услуга.

Детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML146
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
50W
Номинална Напон:
Глобална напојување за AC100-240V,50-60Hz
Номинална моќност:
50w
светилка мушка:
14X3W Увоз светилка мушка
Светилка мушка боја:
2600K RGBW LED
Затемнување:
Линеарни затемнување 0-100%
Strobe:
0-10/втор
DMX Канал:
4/11/56 CH
Контрола на владата:
Auto,Господар-Роб,Звук,DMX Контрола
Ладење:
бесплатни ладење
Материјал:
Железо
Свеж

Избор на клиенти