.

.

New
8Pcs 2.4 G 126Ch Wifi DMX DJ Диско Божиќ Фаза Осветлување Контролер Примачот или Испраќачот Xlr Стап

8Pcs 2.4 G 126Ch Wifi DMX DJ Диско Божиќ Фаза Осветлување Контролер Примачот или Испраќачот Xlr Стап

DEN 8927.00
DEN 8927.04

Стока
Достапно.

фреквенција дел 8. Комуникацијата на далечина : 400 M (видлива далечина) 7.(Денот за Пост Марка е за стандард). Плаќањето Купувачот треба да заврши за плаќање во 4 дена, бидејќи тој купи Ние го прифатат плаќање само со alipay .E-mail се одговорени од понеделник до сабота. Влезен напон : 5 VDC 500m A 6. Ако во господар на владата тие ќе испрати DMX сигнал од xlr приклучоци предизвикува auto scan предавател/примачите да одат во предавателот режим поради dmx сигнал се присутни. Зелена LED блиц : примање 4. Велика БРИТАНИЈА / AU / шпански / Франција / Италија, и така натаму : времето за испорака е 8-20 работни дена ;
3.Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима.Ние сме биле продажба на DJ опрема за години во оваа индустрија и да добијат БЕСПЛАТЕН замена на делови за по-продажба на намена се повеќе и повеќе клиенти може да имаат корист од тоа . 12 Месеци Гаранција од денот на пакети за потврда.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Бренд Име:
WONSUNG
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
dmx512 безжичен приемник
Влезен Напон:
5VDC 500mA
Работа фреквенција дел:
2.4 G ISM, 126 канали. фреквенција дел
Примачот Чувствителност:
-94dBm
Свеж

Избор на клиенти