.

.

New
10xLot DHL Движи Главата Светлина Светилка 5R 200W Светилка MSD 5R Platinum Sharpy 5R Сијалица Фаза Зрак Светла Точка Халоген Single Ended Светилки

10xLot DHL Движи Главата Светлина Светилка 5R 200W Светилка MSD 5R Platinum Sharpy 5R Сијалица Фаза Зрак Светла Точка Халоген

DEN 15120.00

Стока
Достапно.

со нашата. Види подолу најновите повратни информации од корисниците на лошо команда крило по спор. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
моќност:
200W
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
l007
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
светилка стил:
5R 200W UHP светилка
Фаза светлина режим:
Меркур Светилки
сијалица:
MSD Platinum 5R
се движат главата светилка:
халоген светилка
Примена:
200W 5R Sharpy Зрак Место се Движи Главата Светлина
Оригиналното Место:
Гуангжу , Кина
Светилка Моќ:
200W 5R
Lumens:
1000lm
Температура На Боја:
8000k
Просечниот Животен Век:
2000~3000 часа
Свеж

Избор на клиенти