.

.

New
2 парчиња/многу евтина цена 16 лице призмата 230W sharpy 7r движи главата зрак фаза осветлување за диско

2 парчиња/многу евтина цена 16 лице призмата 230W sharpy 7r движи главата зрак фаза осветлување за диско

DEN 38810.40

Стока
Достапно.


Контрола на владата : 16 меѓународниот стандард DMX512 канали, господар-роб на режимот.5-9 т / s)
Мраз : 0-100% линеарна мраз
Фокус : Електронски фокусирајќи
Оптичка леќа : 3-во-1 со висока прецизност лепак оптичка леќа. Обезбеди строга квалитетот проверка за секој дел, секој процес пред извоз. Се обезбеди целосна пост-продажба на услуги, вклучувајќи инсталација, технички водич и trainning.
детална слика шоу;
Пакување : стандардна картонска кутија или во лет случај време на Испорака : 3-4 работни дена зависи од количеството Гаранција : 1 година да им понуди на резервен дел за слободни,покрај тоа, ние сме, исто така, ги преземе за OEM услуга По продажбата на услугата : Доколку постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас , тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот,ако проблемот може да се користат дел да се реши,ние ќе ви понуди замена за слободни рок од 1 година, ние ќе ја испрати на резервни делови за поправка,ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Боја тркала:1pcs фиксна боја тркала,14 боја+бела,Виножито ефект брзо прилагодливи, полу-чекор ефект на боја
Фиксна gobo тркала:1pcs фиксна gobo тркала,17 gobos+бела,Две начин променлива брзина на ротација
Хоризонтално скенирање : 540 степени (160bit прецизност скенирање) електронски корекција на грешка. Обезбеди професионално лице за да комуницира со вас пред цел.

Детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
сон ya
Напон:
240V
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
BD-M230B
моќност:
230
Име:
230W зрак светлина
Моторни:
13 моторс
Гаранција:
една година гаранција
DMX Канал:
16 контрола канал
боја тркала:
14 боја+бела
Gobo тркала:
17 gobo тркала+бела
призма:
16 аспект призма со движење
светилка:
зрак движи главата светлина
работни liftetime:
2000hours dj светла
Свеж

Избор на клиенти