.

.

New
3-Pin DMX Кабел 3М 10ft XLR 3pin

3-Pin DMX Кабел 3М 10ft XLR 3pin

DEN 408.00

Стока
Достапно.


Поврзување на вашите интелигентни тела и контролори.
Овој кабел карактеристики 22 AWG во невоља (0.15 x 19) конзервирани бакар проводници, полиетиленска изолација, извртени пар, полиетиленски внатрешна јакна, Duofoil (100% покриеност) и памук плус конзервирани бакарна плетенка штит (85% покриеност). ПВЦ јакна.
КАРАКТЕРИСТИКИ
3-Pin DMX Кабел Диригент
Број на Парови : 1
Вкупниот Број на Проводници : 2 Конектор : DMX се Постават Должина : 10 ft /3м Игли : 3 AWG : 22
Stranding : 0.15 x 19
Диригент Дијаметар : .0354"
Однесување или Материјал : ТЦ-Конзервирани Бакар
Изолација Материјал : ЈП Polyethylen
Имате еден куп на осветлување тела со низок квалитет осветлување кабли? Земи еден куп на DMX3 P кабли денес и да се ослободи од лош сигнал преноси за добро!

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
DC-3
Свеж

Избор на клиенти