.

.

New
CO2 Авион Машина Cryo FX Топ Специјални Ефекти Pistola Cryo Џет Co2 Blaster Специјални Ефекти Dj Cryo Џет Пиштол Cannoon

CO2 Авион Машина Cryo FX Топ Специјални Ефекти Pistola Cryo Џет Co2 Blaster Специјални Ефекти Dj Cryo Џет Пиштол Cannoon

DEN 9120.00

Стока
Достапно.

П : Како за даночниот? колку е тоа што се декларираат на фактура?
A : На плаќање што го направи не вклучува било царина ,Нашата компанија не презема какви било давачки во дестинација каунти. Ние сме биле широко прифатени и се потпира на бројни апликации дома и во странство, со одлична репутација кај домашни и странски стручни лица кои бараат најдобро опрема и услуги за поддршка.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
МК-C03
Бренд Име:
MOKA SFX
Објектот:
co2 авионските топови
Влезен Напон:
AC110V/220V 50/60Hz
моќност:
200W
Правец на ветер:
Спреј висина
сертификација:
CE, RoHS
стигнат до:
20'-30' Нозе (7-10 метри) (во зависност од влажноста)
Тежина:
7Kg
Димензии:
7 x 11 x 5 (17.7 cm x 27.9 cm x 12.7 cm)
Притисок Оценка:
До 1400Psi
Контрола на владата:
DMX 512
Свеж

Избор на клиенти