.

.

New
AUCD Далечински RG Аурора Ласерската Светлина Професионална Опрема Небото RGB LED Фаза Осветлување Партија Диско DJ Дома Свадба Осветлување A200RG

AUCD Далечински RG Аурора Ласерската Светлина Професионална Опрема Небото RGB LED Фаза Осветлување Партија Диско DJ Дома Свадба

DEN 2553.00
DEN 2687.52

Стока
Достапно.

(Одговара за глобална моќ) Производ Големина : 115x70x80mm. Ве молиме да одат низ сите опис пред да купите. На видео и слики беа направени под темната област со магла ефекти. Ве молиме да се во согласност со упатство за време на користење.Карактеристики : Далечински / AUTO / звуци активен / повлекува ефект. Интелигентна контрола на температурата систем за ладење. Работна Околина : Внатрешна 10-40 Centigrade Ray Ефект : ве молиме посетете видео и слики. Цел : Диџеи, Бендови, Барови, Пабови, Клубови, Ролери rinks, КТВ, Семејство, забава, Роденден, прослава, Свадба, Фестивал, Центар, Продавница, маркет и други назначеното место. Објектот ќе биде скратена тоа е животот, ако тоа е одржување се кандидира за долго време, како што се 5 часа(исклучете за 15 минути кога се работи за неколку часа). спектакуларни сцени Аурора ласерски мешани RGB LED бран позадина.50 Кг / Испорака Тежина : 0. Надворешна Боја : Црна Извор на Светлина (Ласерски диоди) : Црвено[email protected] / [email protected] LED Извор : Црвено-3 W*1 / Green-3 W*1 / Сино-3 W*1 , Вкупно 9 W RGB Загрее време : 2-8 Минути. Романот Аудио на АВТО играње на чекање мешан систем за контрола. Тоа е нормално за малку бучава кога објектот се работи како што тоа беше применета со повлекува мотор.56 Кг Пакет : Ласерско осветлување x 1 IR контролер ×1 (Не се вклучуваат батеријата CR2025 3 V) Моќ кабел ×1 Универзална заградата × 1 упатство за Корисникот Упатство (англиски) ×1 Белешки : 1.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
ЛЛ-A200RG
Бренд Име:
AUCD
Стил:
Мини
моќност:
Други
Напон:
100-240V
Употреба:
Професионален/Home
боја:
Црвено[email protected] / [email protected]
LED:
3 * 3W RGB
Вовед:
звук/auto,Далечински
Свеж

Избор на клиенти