.

.

New
2 ПАРЧИЊА MSR700 SA HTI705W/SE XS MSR700W/SA GY9.5 база фаза светлина движи главата светлина

2 ПАРЧИЊА MSR700 SA HTI705W/SE XS MSR700W/SA GY9.5 база фаза светлина движи главата светлина

DEN 3004.00
DEN 3162.24

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Бренд Име:
LOUCHEN ZM
Повод:
Домашна Забава
Број На Модел На:
MSR700 SA
моќност:
700W
Напон:
70V
Свеж

Избор на клиенти