.

.

New
ADL65055SA2 650nm 5mw М Pin со АПЦ возачот 70 степен Пакет 3.3 мм ласерски диоди

ADL65055SA2 650nm 5mw М Pin со АПЦ возачот 70 степен Пакет 3.3 мм ласерски диоди

DEN 112.80

Стока
Достапно.

Времето на Испорака На време да брод до меѓународната преку Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната доста зависи од diffrent desination на светот, тоа е исто така предмет на промена се должи на локалните временските услови, поштенска политика и обичај проверка. Производи треба да се достават во оригинална состојба.3 мм ласерски диоди
Бранова должина : 650nm
Г. Ве молиме ги споделите со нас пред исплата ако ви треба сплит пратката. Ние, исто така може да брод од страна на ПРОЗОРЦИ/EMS/DHL/Федекс за алтернативни превозот метод за соодветните такси. Меѓународни клиенти може да се доживее задоцнувања од страна на царинските или национални пост услуги. Во Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа, што е потребно aournd 15-20 дена. Преглед на вашиот нетарифни ограничувања. Како придобивка на нашите клиенти, ние исто така, обезбеди поправка во рок од 3 месеци од денот кога овој објект се испраќаат надвор, по поправка е направено, ние ќе ви испратиме објект, но и на клиентите треба да се плати и превозот начини. База на агенцијата за Воздух mail правила и нашето искуство, љубезно ве молиме да се напомене дека за Да се сад / Велика Британија / Австралија, таа ги зема околу 10-15 дена; Да Канада, таа ги зема околу 12-18 дена; Да Бразил / Јужна Америка, таа ги зема околу со 25-35 дена. Ве молиме e-mail на вашиот поштенски код за превозот понуда.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Бренд Име:
П-BAIHE
Број На Модел На:
ADL65055SA2
моќност:
5mW
Свеж

Избор на клиенти