.

.

New
1 Пакет LED Лента Зрак Движи Главата Светла 6X12W RGBW Quad Боја КРИ LED Чип Ротирачки Бар Светла Совршен За Партија Dj Божиќ

1 Пакет LED Лента Зрак Движи Главата Светла 6X12W RGBW Quad Боја КРИ LED Чип Ротирачки Бар Светла Совршен За Партија Dj Божиќ

DEN 14700.00
DEN 16704.00

Стока
Достапно.

Не остави негативни повратни информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Top Brite Повеќе Внимание ве Молиме осигурајте се дека вашиот примачот адреса потврди во Aliexpress се применува за оваа цел. Бизнис е тешкотијата за нас и ние се надеваме дека клиентите можат да добијат ги задоволи стоки и услуги, отколку да се лошо расположение. Така добредојдени да истрага ако имате потреба од нив.
Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена. Секој увоз, плаќање, даноци, царини или други увозни давачки не се вклучуваат во цените и товар, па ве молиме проверете со вашиот обичај да се добијат да знаете пред да го одржи редот. Нормално, клиенти сакаат да се пријават помалку вредност на фактура за да се намали увоз доход. Па кажи ни што е полесно за вас. Ние се стави fragil забелешки за секој пакет. Доколку пронајдете вашата земја, може да не бидат испорачани, ве молиме контактирајте со продавачот на двојна проверка и ја понуди конечната цена за вас. Ве молиме веруваме дека се твоите најдобри cooperator. Ние прифаќа Paypal, Wester Унија, TT банкарски трансфер плаќања премногу покрај Alipay. со нашата. Ние сме eagering да го добиете вашиот 5 ѕвезди повратни информации, тоа е многу, многу важно за нас. Па ве молиме оставете порака за да кажете ни ја прогласи износ кога местото ред, благодарам.
1 Пакет LED Лента Зрак Движи Главата Светла 6 X12 W RGBW Quad Боја КРИ LED Чип Ротирачки Бар Светла Совршен За Партија Dj Божиќ , со Висок Квалитет со Конкурентни Цени, Брод од страна на DHL, ТНТ, UPS-от, FEDEX или на Друг Начин слободно во рок од 3 дена.

Детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
C181
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
90W
Име на производ:
6 Очи Ротирачки Бар Светла
Напон:
AC90-240V,50-60Hz
Потрошувачка на енергија:
90W
Извор На Светлина:
6X12W RGBW 4IN1 Кри LED
Контрола на владата:
Auto,DMX512,Господар-роб,звук
Канал:
6/16/28/32CH
Зрак Ангел:
8 степен
Пан и Навалување:
180 Степен
Оригиналното Место:
Гуангжу,Кина
Гаранција за квалитет:
1 година
Свеж

Избор на клиенти