.

.

New
Професионални Диско Осветлување Матрица Светлина 4eyes 100W КОЧАН LED Фаза Blinder Светлина 4x100W КОЧАН ,кул бело и топло бела

Професионални Диско Осветлување Матрица Светлина 4eyes 100W КОЧАН LED Фаза Blinder Светлина 4x100W КОЧАН ,кул бело и топло бела

DEN 27360.00
DEN 28800.00

Стока
Достапно.

Но, paypal треба додадете 4.Строго се тестираат пред пратката.
Плаќање :
Кредитните картички се accpeted преку Зачувам или alipay.И Т/T, Western union,paypal,пари игра е во ред.0 KG
Пакување (Dxšxv) : 400 X400 X300mm (1 PC/ЦТН)
Gresty 4x100 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Матрицата на Светлината LED КОЧАН Blinder Светлина дизајниран за ноќни клубови, фази, црква, сали за забава, затворен куќата, диско, Хотели, продавници, дискотеки, јавни, забавен паркови, fairground атракции, ТВ. Вети По-продажба на Услуги.
Без разлика дали сте во некој бенд, црква, DJ, дел од фаза на изведба или само сакате да додадете боја мие да осветлување инсталација, нашите led кочан blinder светлина се совршено решение за брилијантно светлина до вашиот фаза. Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага услуга.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Свеж

Избор на клиенти