.

.

New
TIPTOP Co2 Авион Машина Резервни Делови 3 Начин на CO2 Гас Splitter Брз Конектор Женски/Машки Един Месинг Монтирање Цевки Добар Квалитет

TIPTOP Co2 Авион Машина Резервни Делови 3 Начин на CO2 Гас Splitter Брз Конектор Женски/Машки Един Месинг Монтирање Цевки Добар

DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
гас spliter
Име на производ:
3 начин на co2 гас машина spliter
Место на Потекло:
Гуангжу Градот.Кина
Компанија:
tiptop фаза светлина
Свеж

Избор на клиенти