.

.

New
Fedex Freeshipping 12XLOT 24x4W RGBW LED водоотпорен Ѕид за Миење Осветлување Висока Моќност 4in1 поплава пејзаж надолу светилка за осветлување

Fedex Freeshipping 12XLOT 24x4W RGBW LED водоотпорен Ѕид за Миење Осветлување Висока Моќност 4in1 поплава пејзаж надолу светилка

DEN 66240.00

Стока
Достапно.


Спецификација за производ :
Напон : AC90-260 V.50-60hz
Потрошувачка на енергија : 100 W
Led количина : 24pcs 4 W led светилки
Боја емитуваат : RGBW 4in1 боја мешање
DMX канали : 4/8 канали
Леќа агол : 25 степен
Користење начин : отворено (водоотпорен тип)
Функции : DMX. Вграден-во програмата. Авто работи
Сертификација : CE/ROHS
Конектор : моќ во/надвор, DMX во/од
Домување материјал : алуминиум случај
Пакување листа :
1pcs предводена за миење светлина
1pcs прирачник книга
Картонска кутија со пена за пакување
Светлината големина на :
Должина : 100cm
Ширина : 9cm
Висина : 12cm
Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешноста
Пакување големина : 105cm*16cm*15cm
Пакување тежина : 5kg

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-W2404IN1
Име на производ:
24*4W водоотпорен предводена за миење светлина
Боја емитуваат:
RGBW боја мешање 4in1
Место на Потекло:
Guangdong,Кина (Копно)
Напон:
AC100V-240V
Потрошувачка На Енергија:
100W
Led Извор:
24pcs 4W led светилки
DMX канали:
4/8 канали
Функција:
водоотпорен IP65 оценка
Производ гаранцијата време:
1 година
сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти