.

.

New
48 Sqaure Метри /многу Led Матрица на подиумот 1meter*1meter led Кат танц Led Диско подиумот за Свадба Партија

48 Sqaure Метри /многу Led Матрица на подиумот 1meter*1meter led Кат танц Led Диско подиумот за Свадба Партија

DEN 437760.00

Стока
Достапно.

П : Како за даночниот? колку е тоа што се декларираат на фактура?
A : На плаќање што го направи не вклучува било царина ,Нашата компанија не презема какви било давачки во дестинација каунти.
На гласачките места : Ние ќе ви испрати на стоки по морски пат,Таа ќе се 30-40 дена(можеби и подолго, поради некои лоши временски услови , на брод време ќе ви го одложи за некое време), ако ви е потребна итна , ве молиме цел во однапред !
Ние ќе ви испратиме на стоки по морски пат,Таа ќе се 30-40 дена, ако ви е потребна итна , ве молиме цел во однапред !
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Во меѓувреме, ние ќе го задржи на следење на пратката за вас, додека не го прими пратката за безбедност. Led КОЛИЧИНА : 432pcs на 10мм led
4.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение.П : Како можам да ги пратите мојата цел?
A : ние брод По ред надвор, нашите професионални услуги на клиентите ќе испратиме следење на број на вас на али. Боја : R(144). Вода доказ : IP65
7. Површината Одбор : 12mm Semitranslucent акрилик
6.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
МК-WD02
Објектот:
led подиумот
Начин на пакување:
Тетрапак пакување со пена во внатрешноста
Влезен Напон:
AC90V-240V,50-60HZ
Тежина:
30kg
Извор На Светлина:
10мм * 720 RGB Led диоди
IP Оценка:
IP 65
Контрола на канал:
31DMX 512 канали
Макс Излез:
70W
Пакување Димензии:
1300*1300*230mm
Свеж

Избор на клиенти