.

.

New
2 парчиња MSR700 SA HTI705W/SE XS MSR700W/SA GY9.5 база фаза светлина движи главата светлина

2 парчиња MSR700 SA HTI705W/SE XS MSR700W/SA GY9.5 база фаза светлина движи главата светлина

DEN 2991.00
DEN 3148.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
MSR700 SA
Бренд Име:
LOUCHEN ZM
Приклучок Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти