.

.

New
фаза светлина 4 очи 2бр/многу led публика светлина 400w кочан blinder 2/6ch втората светска војна/wc кочан публика blinder светлина за топла продажба

фаза светлина 4 очи 2бр/многу led публика светлина 400w кочан blinder 2/6ch втората светска војна/wc кочан публика blinder светлина

DEN 27360.00
DEN 28800.00

Стока
Достапно.

Кориснички LED Кол Дизајн.0 KG
Пакување (Dxšxv) : 400 X400 X300mm (1 PC/ЦТН)
Gresty 4x100 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Матрицата на Светлината LED КОЧАН Blinder Светлина дизајниран за ноќни клубови, фази, црква, сали за забава, затворен куќата, диско, Хотели, продавници, дискотеки, јавни, забавен паркови, fairground атракции, ТВ.
Ние ви посакам добредојде.
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Плаќање :
Кредитните картички се accpeted преку Зачувам или alipay. Ви благодарам многу!
Пратката и пакет :
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.Кратко време на испорака : 2*5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Свеж

Избор на клиенти