.

.

New
4pcs/многу безжична контрола 18x18w RGBWAUV Зум Led Par IP20 64 Диско Партија Свадба Фаза LED Par Светлина

4pcs/многу безжична контрола 18x18w RGBWAUV Зум Led Par IP20 64 Диско Партија Свадба Фаза LED Par Светлина

DEN 29184.00
DEN 30720.00

Стока
Достапно.


Ние ви посакам добредојде да се споредат, и почит ќе избор!
. Ви благодариме. Магла manchine;
H.
Компанијата Информации
За нас :
Gresty осветлување co. Како да нарачате?
Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите ќе ги нарачате преку е-маил ,ние ќе потврди на ПИ со вас .ние сакаме да знаете подолу : Испорака на информации,име на фирма, адреса, детали, број на телефон/факс, дестинација,транспорт начин ;информациите за Производот : реден број,големина,количина,лого,итн. LED град боја светло;
F.
Сертификати
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Контролер
Ј. Кои производи ги имаме?
Ние се произведуваат различни видови на LED Светло . Како да го добиете најновите цена?
Ако сакате најновите цена, ве Молиме Маил или јавете ни се со предмети имиња или НЕ.
Спецификација за производ :
Напон : AC90 V-220 V
Моќност : 330 W
DMX канали : 7/11 канали
Функција : функцијата за зумирање и безжичниот далечински управувач функција
Зум степен : 10-60 степен прилагодливи
Водоотпорен оценка : IP20
Боја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 боја мешање
Случај материјал : алуминиум кастинг
Пакување големина : 25*25*38cm
Пакување тежина : 5kg
Пакување & Испорака
1.
Нашите Услуги
Трговски услови :
Цена рок
EXW / ФОБ/ CIF цена
Сертификат
CE ,ROHS
Превозот метод
Од DHL ,UPS-от,ТНТ ,Fedex ,Речиси сите се изречни превозот методи услуга доколку мали цел, и ние да книга простор и да ви се најраниот датум на испорака од страна на морето, ако најголемиот дел цел Ако постои било несреќен occations со превозот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со превозот агент и да бара надомест на штета.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
Напон:
90-240V
Свеж

Избор на клиенти