.

.

New
4x100w КОЧАН LED Blinder Светлина 400W Топло Бела Кул Бело LED Позадина Светлина Отворено Клуб DJ Партија Свадба Фаза Светлина

4x100w КОЧАН LED Blinder Светлина 400W Топло Бела Кул Бело LED Позадина Светлина Отворено Клуб DJ Партија Свадба Фаза Светлина

DEN 28272.00
DEN 29760.00

Стока
Достапно.

000 часа
• Напон : AC100 V-240 V 50-60 Hz
• Потрошувачка на енергија : 520 W
• Зрак Агол : 30 степен
• Dimmer : 0~100% линеарно прилагодливи
• Strobe ефект : Променлива брзина (1-30 Hz)
• Refresh го оценувате : 11700 Hz! 100% Треперење Бесплатно за филмска и ТВ камера
• Ефект функција : Со индивидуална контрола ефект
• Моќност : Powercorn конектор
• Куќа Материјал : Метал
• Куќа Боја : Црна
• Контрола на владата : DMX512,Master/Роб, Авто Работи, самостојна, Звук активни • DMX Канал : 4/8 CH
• Работна температура : -30°C~40°C
• За ладење : Два ниско ниво на бучава фанови • ИП Одделение : IP20
• Нето Тежина : 5kgs
• Бруто Тежина : 7kgs
Плаќање :
Кредитните картички се accpeted преку Зачувам или alipay. Дефинитивно висока осветленост со добар материјал во внатрешноста.,ограничен" специјализираат во професионални осветлување со супериорен квалитет и конкурентна цена за 8 години во кина има голем тим на програмирање на одлуки,врвен technicists,искусни продажба,и и напредни продукти.
Ние ви посакам добредојде да се споредат, и почит ќе избор!
. Ние сме производител
2.
Компанијата Информации
За нас :
Gresty осветлување co.
Плаќање на времето на купување ќе биде одличен за процесот вашата цел и брзо испорака.4eyes публика светлата страна црква диско свадба ефект светлина топло бела боја
Опис На Производот
Технички Параметар :
• LED : 100 W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
• Светла Боја : Единствена боја на топло бела или кул бело
• LED Живот Време : над 50.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.

Детали

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Свеж

Избор на клиенти