.

.

New
TIPTOP TP-W120 Нов Дизајн 120x3W RGBWA 5 Боја Led Ѕид за Миење Светлина Единствена Боја на 3W Секоја Светилка Tyanshine DMX 9CH Стакло Маска

TIPTOP TP-W120 Нов Дизајн 120x3W RGBWA 5 Боја Led Ѕид за Миење Светлина Единствена Боја на 3W Секоја Светилка Tyanshine DMX 9CH

DEN 105504.00

Стока
Достапно.


Име на производ
Напон : AC100 V-220 V
Моќност : 350 W
Боја емитуваат : RGBWA 5 БОЈА
Led количина : 120pcs 3 W светилка. секоја боја има 24pcs светилка. светилка бренд е tyanshine
DMX канали : 9
Пакување начин : картонска кутија
Пакување големина : 34cmx28cmx38cm
* поради компанија нови производи политика. производите минимум за количината е за 10 единица. ние ќе им понуди на логото сликарство за слободни. ( ако сте треба логото, ве молиме контактирајте со нас пред производство)

Детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-W120
Име на производ:
120x3W RGBWA led ѕид за миење светлина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
350W
DMX канали:
9ch
Контрола на начин:
DMX512/Sound/Автоматскиот
Led количина:
120pcs 3W led светилки
Боја емитуваат:
RGBWA (секоја боја има 24 светилка)
сертификација:
CE, ROHS
Производ гаранцијата време:
1 година
Начин на пакување:
Картонска кутија со пена
Свеж

Избор на клиенти