.

.

New
година Нови Плус Големина XL XXL XXXL Зима Топло Бела Faux Крзнени Палта Со Аспиратор Луксузни Лажни Крзнени Палта За Жени

година Нови Плус Големина XL XXL XXXL Зима Топло Бела Faux Крзнени Палта Со Аспиратор Луксузни Лажни Крзнени Палта За Жени

DEN 2112.00

Стока
Достапно.


1.Најдобра Цена на Aliexpress база на испратите EMS на бесплатен превозот кој е најбрзиот express до Русија,додека многу други ниска цена продавница брод од страна на Кина пост воздух mail треба долго време leadtime околу 2-5 месец.
2.Ние си имаме свој дизајн и ќе испраќате нови стилови на секоја сезона,нудат одличен квалитет како опис,брод најбрзиот начин до вашата земја.
3.Ние си имаме свој фабрика и може да се произведе производ со добар квалитет и брз leadtime.
Ако ви се грижи за квалитетот и leadtime,pls се купи во нашата продавница!
Ние само се продава високо квалитетни крзно,немојте да се спореди ни со евтини лош квалитет
продавачот,ви Благодариме за вашето внимание.
Внимание :
1, ве Молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.Бидејќи ознака големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис големина, како оние што се за Кинески,Ние сме една или две димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.Така pls изберете поголема големина.
2, Како и различни компјутери екранот боите различно, бојата на реалниот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви благодариме за вашето разбирање.Ви посакувам среќен шопинг!
Од големината,
Кинески големина е премногу мал, со 1-3 см грешка
Ве молиме точно да се измерат одговара големина

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Тип:
Широк-waisted
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
Faux Крзно,Кожа Faux
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно,Ниту Еден
Комбинација Крзно:
Целосна Замервам
Број На Модел На:
5556985
Пол:
жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Свеж

Избор на клиенти