.

.

New
Новата Црна Црна Јакна зимска унисекс стил Сини Лисица Внатре Крзно Паркови

Новата Црна Црна Јакна зимска унисекс стил Сини Лисица Внатре Крзно Паркови

DEN 35104.00
DEN 68832.00

Стока
Достапно.

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.
Нашата продавница е професионална за производство на високо-квалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Т-маица почеток во 2007 година. Ние сме фабрика директна продажба,може да се направи трговија на големо бизнис,ОЕМ,ODM,со нетрпение очекувам да слушнеме вашето барање. Сега се земе вашето време и да уживате во вашата шопинг!
Алис
Црна, памук-платно
Целосна поставата на вистински Кореја висока фокс крзно закрпи
Реверзибилна
Унисекс стил,Ако ти се мажи,ве молиме изберете еден поголем големина
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Долги ракави, со quilted поставата и копчето за прицврстување на манжетни
Flapped пред џебови
Внатрешни drawstring половината и полите
Криви назад полите, центар-назад полите шлиц
Сокриени zip центар-пред прицврстување
Навистина Raccoon Куче Крзно Јака
Навистина Фокс крзно Лагер

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Бренд Име:
Ел и Ле
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Прилагодливи Половината,Џебови
Тип:
Тенок
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Облека Должина:
Краток
Стил:
Воени
Број На Модел На:
F001-1B
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Џебови, Прилагодлив Половината
Поставата:
Со Кашмир Поставата
Име:
Armiqueen
Сезоната:
Зима и Пролет Јакна
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Свеж

Избор на клиенти