.

.

New
S/5Xl Машки Плус Големина Повик за Есен Зима Маскирани Faux Крзно Overcoats Casaco Masculino Mens Крзнено Палто Имитација на Крзно Outwear K430

S/5Xl Машки Плус Големина Повик за Есен Зима Маскирани Faux Крзно Overcoats Casaco Masculino Mens Крзнено Палто Имитација на

DEN 4271.52

Стока
Достапно.

Како различни компјутери екранот боите различно, и поради светлината влијае,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање!! производ детали : реална слика зеде со мојот телефон не гласачко место : Испорака : Ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Иако,ова е нова продавница, ве молиме да пребарувате за она што ви се допаѓа. Нормално, ние ќе брод предмети во рок од 3~5 работни дена по вашата исплата е завршен.
Драги пријатели,добредојдовте во мојот продавници. Сосема нов висок квалитет Забелешка : 1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако навистина сакате да добиете елементи брзо, ве молиме изберете друга побрзо превозот начини, како што се ЕМС или DHL наместо Кина Пост. Ако не сте задоволни со нашата предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да се стави на расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Нормално, во рок од 3~10 работни дена откако ќе се испраќа, можете да ги пратите вашите парцели. И ние може да не падне превозот без нашите било какви информации во пакет. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Материјал:
Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Бренд Име:
JMprobe
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Spandex / Бамбус Влакна
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Никој
Свеж

Избор на клиенти