.

.

New
Seicane Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2014+ HYUNDAI IX25 CRETA DVD Рамка Аудио Плеер Стерео Инсталација

Seicane Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2014+ HYUNDAI IX25 CRETA DVD Рамка Аудио Плеер Стерео Инсталација

DEN 1376.00
DEN 1545.60

Стока
Достапно.


Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2014+ HYUNDAI IX25/ CRETA.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : HYUNDAI IX25/ CRETA
Година : 2014+
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS, Пластични
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Детали

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
S37HY059
Бренд Име:
seicane
Година:
2014+
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633
Din Тип:
2DIN
Сместување:
Табла
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Објект:
Fascias
Внатрешниот мерки:
173*98/178*100/178*102mm
Свеж

Избор на клиенти