.

.

New
Seicane Универзална Двојно 2 Din е Радио за Автомобил Fascia за 2010 година, Toyota Prado GXL Цртичка Монтирање на Комплет Рамка во Таблата CD Трим

Seicane Универзална Двојно 2 Din е Радио за Автомобил Fascia за 2010 година, Toyota Prado GXL Цртичка Монтирање на Комплет Рамка

DEN 3987.00
DEN 4381.44

Стока
Достапно.


Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на е радио за автомобил за 2010 година, Toyota Prado GXL (Универзална).
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
Погоден Тип на Возило : Toyota Prado GXL (Универзална)
Година : 2010
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 202*102mm
Објектот Тежина : 0.2 kg
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Детали

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2010
Бренд Име:
seicane
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
S37TO057
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633,200000633
Din Тип:
2DIN
Тип На Објект:
Fascias
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла
Внатрешниот мерки:
202*102mm
Свеж

Избор на клиенти