.

.

New
Seicane Професионални Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Авто Стил Намали за 2006-2013 Мицубиши Pajero Цртичка CD Инсталација Комплет

Seicane Професионални Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Авто Стил Намали за 2006-2013 Мицубиши Pajero Цртичка CD Инсталација

DEN 1741.00
DEN 1833.12

Стока
Достапно.


2 Din Авто Радио Fascia Авто Стил Намали за 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Мицубиши Pajero 202*102
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
Погоден Возило Тип : Мицубиши Pajero
Година : 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Placement : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS, Пластични
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 202*102mm
Објектот Тежина : 0.2 kg
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Fascia

Детали

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
seicane
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Пластични+ABS
Име На Модел:
S37MI032
Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Објектот Должина:
25cm
Објектот Висина:
15cm
Специјални Функции:
Удобен Радио Инсталација
Објектот Ширина:
20cm
200000204:
200000633
20149:
за Мицубиши Pajero 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
боја:
Црна
Објектот Големина:
202*102mm
Тип На Објект:
Fascias
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла
Свеж

Избор на клиенти