.

.

New
Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2012 Toyota Yaris, 1DIN (десно)

Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2012 Toyota Yaris,

DEN 2532.00

Стока
Достапно.

Понекогаш брз и понекогаш бавно.Материјал : ABS
2. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3.Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.потоа направете ја вашата нарачка.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Е ОД СТРАНА НА ХОНГ КОНГ ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА ИЛИ КИНА, ВОЗДУХОТ ПАРЦЕЛА САМО,АКО ТРЕБА ИТНО,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРВО ДА ЈА ИЗМЕНИ ФАКТИЧКАТА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА.
Опис :
1.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Кога купувачите изберете оваа превозот, ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо .

Детали

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
ВИЕ-ДА 063
Година:
2012
Автомобил Направи:
TOYOTA YARIS
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
2kg
Боја Име:
Црна
ABS:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти