.

.

New
Трговија на големо Еден / Двојно Din Facia за Хонда Џез Радио DVD Стерео CD Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Fascia Комплет Рамки

Трговија на големо Еден / Двојно Din Facia за Хонда Џез Радио DVD Стерео CD Панел Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Fascia Комплет

DEN 4104.00
DEN 4320.00

Стока
Достапно.


Плаќање :
- Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод преку Кина пост
- Ќе брод вашата нарачка од 1-3 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 15-35 дена ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас
Опис :
Предмет Тип : Fascia
Име на модел : за ХОНДА Џез Мануелна клима ( имаме Лево и Право Тркала тип, ве Молиме оставете ни масажа на вашиот опција)
Материјал Тип : ABS
Боја Име : Греј
Сместување : Лево Тркало или Десно Тркало
Тип :
Двојно Din (178*102mm / 173*98mm / 178*100mm, ве молиме да ни остават порака)
Еден Din (со складирање џеб)

Детали

Големина:
left wheel drive, right wheel drive
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Moddod
Име На Модел:
за Џез
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
0cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти