.

.

New
Двојно Din Стерео Панел за Ford Форд Фокус /Fiesta Fascia Радио CD рамка Refitting Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице

Двојно Din Стерео Панел за Ford Форд Фокус /Fiesta Fascia Радио CD рамка Refitting Цртичка Монтажа, Инсталација Трим Комплет

DEN 2182.00
DEN 2424.00

Стока
Достапно.


Плаќање :
- Ќе го прифатат плаќање и преку Зачувам
Превозот :
- Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.
Нормално ние ги користиме E-Пакет (ќе бидат управувани од страна на USPS) да U. С , додека Кина/Холандија/Хонгконг Пост во други земји , ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
- Ќе брод вашата нарачка 1-4 дена
- Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации за следење на nubmer , ве молиме контактирајте со нас .
Опис :
Предмет Тип : Fascia
Име на модел : за Ford Fiesta / Фокусот (автомобил-години може да се различни кај различните земји)
Материјал Тип : ABS
Боја Име : Сребрена Боја
Сместување : Табла
Тип : Двоен Din
Големина : 178x102mm /173 x 98 mm

Детали

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Ширина:
10.2cm
Име На Модел:
за Ford Fiesta / Фокусот десната рака диск
Година:
2006 година
Бренд Име:
Moddod
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
17.8cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Направи:
за форд
Свеж

Избор на клиенти