.

.

New
за РЕНО Megane II 2002-2009 Двојно Din Автомобил Аудио Facia Стерео Цртичка Комплет за Монтирање Инсталација Fascia Лице Панел Рамка

за РЕНО Megane II 2002-2009 Двојно Din Автомобил Аудио Facia Стерео Цртичка Комплет за Монтирање Инсталација Fascia Лице Панел

DEN 820.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Додека квалитетот на звукот коинциденции со вистинските параметри наведени за производ, производот ќе се смета за нормален.
Звук : квалитет на Звукот може да биде во однос на различните потрошувачи. Кога пратката пристигнува, треба да одбие да го потпише да ја прифати пратката ако најдете било знаци на оштетување или дека производот е скршени или кршен, или се чини дека се различни од опис на производот како што е квантитетот, боја, форма, опрема, итн. Нашата продавница ќе обезбеди гаранцијата.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Како алтернатива, може исто така да побарате достава на персонал за да се произведе еден сертификат за штетата и да го извести сопственикот на продавницата веднаш.
Капацитет : Тоа е нормално дека прикажани капацитет е околу 80% од вкупниот капацитет. Купувачот е препорачливо да се отвори пратката да изврши увид во предметот пред испорака кадар заминува.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Затоа, важно е дека ти се разјаснат некои прашања, сомнежи или посебни потреби пред да нарачате.

Детали

Тип На Објект:
Fascias
Објектот Висина:
00inch
Година:
2002-2009
Специјални Функции:
Радио Инсталација
Име На Модел:
ЗА Рено
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Moddod
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.35kg
Свеж

Избор на клиенти