.

.

New
Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2008 година Тојота Alphard, 2DIN

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2008 година Тојота Alphard, 2DIN

DEN 2204.16

Стока
Достапно.


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди. It 's, исто така, иста цена, ве молиме да ми кажете што внатрешната големина ти треба кога ќе ги нарачате.Предаден од страна на EMS ,курирската служба DHL.
УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци.EMS треба 5-10 дена,ЕМС превозот е пост превозот начин. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.Предаден од страна на EMS ,курирската служба DHL.потоа направете ја вашата нарачка.потоа направете ја вашата нарачка. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите.

Детали

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Fascias
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
ВИЕ-ДА 046
Година:
08
Материјал Тип:
ABS
Боја Име:
Црна
Место на Потекло :
Кина (Копно)
Автомобил Направи:
тојота alphard
Свеж

Избор на клиенти