.

.

New
Лежерни фармерки тексас нова мода директно панталони за жени плус големина висока половината памук мешавина целосна должина есен зима chu0601

Лежерни фармерки тексас нова мода директно панталони за жени плус големина висока половината памук мешавина целосна должина есен

DEN 1898.00
DEN 2063.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Бренд Име:
WallSarsh
Материјал:
Ацетат,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Лента
Декорација:
Џебови
Фармерки Стил:
Директно
Половината Тип:
Висок
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Измијте:
светлина
Свеж

Избор на клиенти