.

.

New
FERZIGE Фармерки Жени Висока Waisted Моливи Панталони Слаби Тенок Одговара Водат Светло Сини Цветови, Везови Изми Femme Големи Димензии 36

FERZIGE Фармерки Жени Висока Waisted Моливи Панталони Слаби Тенок Одговара Водат Светло Сини Цветови, Везови Изми Femme Големи

DEN 1554.00
DEN 2390.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Вез,Pleated,Белена
Број На Модел На:
3-3265
Одговара Тип:
Слаби
Измијте:
Кајгана Миење,Медиум
Бренд Име:
FERZIGE
Ткаенина Тип:
Лента
Должина:
Full Length
Материјал:
Spandex,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
боја:
Светло Сина
Големина:
26,27,28,29,30,31,32,33,34,36
се водат:
Yes
Дебелина:
Редовни
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
големина стил :
Азија Големина(1-2 големина помала од НАС/EUR големина)
Свеж

Избор на клиенти