.

.

New
2018 Лето Мода Молив Тексас Фармерки Жените Пеперутка Везени Фармерки Женски Сина Секојдневен 25-36 Панталони Capris Y253

2018 Лето Мода Молив Тексас Фармерки Жените Пеперутка Везени Фармерки Женски Сина Секојдневен 25-36 Панталони Capris Y253

DEN 1193.00
DEN 1490.88

Стока
Достапно.


нови 2017 лето Мода Молив Тексас Фармерки Жените пеперутка Везени Фармерки Женски Сина Секојдневен 25-36 Панталони Capris Y253

Детали

Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Y253
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
lztlylzt
Должина:
Calf-Length Pants
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Шема
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Висок
Измијте:
светлина
Свеж

Избор на клиенти