.

.

New
2017 Лето/Есен Жените Тесни Фармерки Со Висок Појас Сина Еластична Долг Тенок Молив Панталони Панталони

2017 Лето/Есен Жените Тесни Фармерки Со Висок Појас Сина Еластична Долг Тенок Молив Панталони Панталони

DEN 551.00
DEN 688.80

Стока
Достапно.

Тагови/Нема. Биста Половината хип рамо должина L 93cm/36.6" 72cm/28.4" 162cm/63.8" 39cm/15.4" 89cm/35.1" XL 97cm/38.2" 76cm/29.9" 166cm/65.4" 40cm/15.8" 90cm/35.5" XXL 101cm/39.8" 80см/31.5" 170cm/67.0" 41cm/16.2" 91cm/35.9" 3 XL 105cm/41.4" 84cm/33.1" 174cm/68.6" 42cm/16.5" 92cm/36.2"
4 XL 109cm/42.9" 88cm/34.7" 178cm/70.1" 43cm/16.9" 93cm/36.6" 5 XL 113cm/44.5" 92cm/36.2" 182cm/71.7" 44cm/17.3" 94cm/37.0" 6 XL 117cm/46.1" 96cm/37.8" 186cm/73.3" 45см/17.7" 95cm/37.4" Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Декорација:
Се Мијат,Изгребани,Гроздобер
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Висок Половината
Половината Тип:
Висок
Фармерки Стил:
Директно
Измијте:
Медиум
Бренд Име:
COCKCON
Стил:
High Street
Свеж

Избор на клиенти