.

.

New
FERZIGE Жените Фармерки 2018 Мода Високи Половината Директно Тенок Водат Везови Писма Топлинска Шема Pleated Ракави Панталони Глуждот

FERZIGE Жените Фармерки 2018 Мода Високи Половината Директно Тенок Водат Везови Писма Топлинска Шема Pleated Ракави Панталони

DEN 1521.00
DEN 2534.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Вез,Шема,Panelled,Pleated,Се Мијат,Манжетни,Белена
Стил:
Канцеларијата Дама
Фармерки Стил:
Директно
Измијте:
Кајгана Миење,Медиум
Бренд Име:
FERZIGE
Материјал:
Памук,Spandex
Број На Модел На:
2-626
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
Должина:
Ankle-Length Pants
боја:
Сина
Големина:
26,27,28,29,30,31,32,33,34,36
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Дебелина:
Нормално
се водат:
Yes
големина стил :
Азија Големина(1-2 големина помала од НАС/EUR/велика БРИТАНИЈА големина)
Свеж

Избор на клиенти