.

.

New
М-5XL!!Мажите лабава просјак панталони мода голема дупка фармерки коленото

М-5XL!!Мажите лабава просјак панталони мода голема дупка фармерки коленото

DEN 2395.20

Стока
Достапно.


пита големина/cm :
S:lengt 98 половината 72 хип 89 М:должина 98 waist75 хип 92 L:должина 100 половината 78 хип 95 XL:должина 100 waist81 hip98 2 XL : должина 102 половината 84 hip101 3 XL:должина 102 половината 87 hip104 4 XL:должина 104 половината 90 hip107 5 XL:должина 104 половината 93 hip110
Начин на плаќање Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
Q1126
Фармерки Стил:
Директно
Декорација:
дупка
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Медиум
Бренд Име:
3Wphtato
Стил:
Хип Хоп
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Plaid
Должина:
Ankle-Length Pants
Шаблон Тип:
дупка
Долги панталони:
глуждот должина панталони
Сезоната:
Лето
облека технологија:
мачка whisker ' s
Ткаенина Тип:
Тексас
Измијте:
Distrressed
Материјал:
Полиестер, Памук
Свеж

Избор на клиенти