.

.

New
Нова Мода Жените Тенок Фармерки Секојдневен Рози Везови Молив Женски Панталони Кратки Панталони За Дами

Нова Мода Жените Тенок Фармерки Секојдневен Рози Везови Молив Женски Панталони Кратки Панталони За Дами

DEN 1610.00
DEN 1872.00

Стока
Достапно.

Ние гарантираме vi100% slove било проблем за вас. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : Цел број, бројот на објектот sku Слика на неисправни монистра.ГОЛЕМИНА : Напомена : Доколку не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и Половината информации и др. Така на квалитетот е загарантирана. Бесплатен превозот Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, Вашиот пакет ќе ви биде доставен директно до куќата само еднаш или ќе испрати во вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашиот id на персоналот да се соберат вашите предмети. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да се направи проценка детали. Враќање & размена настава Atten : Ние не можеме да прифатиме размена или отказ по вашата нарачка е испраќаат. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, Ние ќе ви ги даде $ 3 попуст за вашата нарачка. И 5 ѕвезди за Детална евалуација Del вашата нарачка. • Ве молиме да ни ме преку trademanager или од порака ако имате прашања, ние ќе одговор во Рок од 24 часа. Пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (време на викендите не се вклучени) • Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши што е можно поскоро. Но, вие треба да ја потврдите вашата фустан големина внимателно пред купување (Една големина одговара на сите предмети ќе бидат прикажани подолу).

Детали

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LBK089
Стил:
Бохемски
Затворање Тип:
Патент Летаат
Декорација:
Вез
Ткаенина Тип:
Лента
Бренд Име:
KCAE
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Средината
Должина:
Calf-Length Pants
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Редовни
Измијте:
светлина
Свеж

Избор на клиенти