.

.

New
2017 Нова Високо Квалитетен Моден Мажите Хип Хоп Фармерки Baggy Фармерки Лабава Панталони Сина Боја Скејтборд Фармерки Големина 30-46

2017 Нова Високо Квалитетен Моден Мажите Хип Хоп Фармерки Baggy Фармерки Лабава Панталони Сина Боја Скејтборд Фармерки Големина

DEN 1610.00
DEN 1872.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Лента
Бренд Име:
KCAE
Стил:
Хип Хоп
Број На Модел На:
C1116
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Директно
Измијте:
светлина
Големина:
Испорака:
бесплатен превозот
Сезоната:
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти