.

.

New
Жените Фармерки Пролет, Есен 2018 Плус Големина XXXXL Вода се Мијат Висока Половината Hemming Capris Секојдневен Масти Лабава Фармерки Жените Тексас Панталони

Жените Фармерки Пролет, Есен 2018 Плус Големина XXXXL Вода се Мијат Висока Половината Hemming Capris Секојдневен Масти Лабава

DEN 1026.00
DEN 1080.00

Стока
Достапно.

Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде 5% попуст на секој стоки во нашата продавница следниот пат кога ќе се платат.,Itd Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multilayer картон.,Itd Пакување детали Wuxi Marca Поло Трговец co.,Itd на патувањето на нашите крпа снабдување бизнис започна во 2008 година , кога имаше само 6 членови во нашиот тим. Имаме грешка спектар ± 3cm,сите производи се рачно мерења. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе се потврди имате receied стоката.Превозот времето е проценка.,Itd Големина
Половината
(cm)
Хип
(cm)
Crotch
(Пред/Зад Себе)
(cm)
Бедрото
(cm)
Фармерки Должина
(cm) XL 76-84 106-116 30/36 56-66 101 XXL 82-92 112-122 31/37 58-68 102 XXXL 84-104 116-128 32/38 60-70 103 4 XL 88-110 128-136 22/39 62-72 104 Совет 1. Методи за плаќање Wuxi Marca Поло Трговец co. И ние сме горди да се обезбеди крпа резерви да клиенти од целиот свет.Опис на производот Wuxi Marca Поло Трговец co. Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. За Превозот Wuxi Marca Поло Трговец co.Ние, исто така, поддршка на глобалната други начини на плаќање . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 200 вработени во Азија ,Европа и Америка. Кога ќе ја платат нарачката,ве молиме според бројот на големината спецификација Затоа што големината е според Кинески,тоа би можело да биде поголема или помала.

Детали

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Висок
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Фармерки Стил:
Harem Панталони
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Бренд Име:
Ayaco.Фан
Измијте:
Медиум
Број На Модел На:
MKA02102
Декорација:
Џебови,Sashes
Должина:
Full Length
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
боја:
Сина, Црна
Големина:
XL XXL XXXL XXXXL
Сезоната:
Пролет лето Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Свеж

Избор на клиенти