.

.

New
Бренд Оптички Очила Мажите Рамки Жени Половина Rim Јасно Леќа Eye glasses Рамки за Жените Женски гроздобер Спектакл Рамка Myopia

Бренд Оптички Очила Мажите Рамки Жени Половина Rim Јасно Леќа Eye glasses Рамки за Жените Женски гроздобер Спектакл Рамка Myopia

DEN 230.00
DEN 328.32

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Був Град
Број На Модел На:
F15008.606
Рамка Материјал:
Пластични
Случајни:
очила крпа + очила торба
Рамка Материјал:
Ацетат
Свеж

Избор на клиенти