.

.

New
Нови Гроздобер TR90 Жените Eye Glasses Година Квалитетот Моден Стил Круг Ретро Оптички Рамка Имитација на Дрво Eyewear За Жените Oculos

Нови Гроздобер TR90 Жените Eye Glasses Година Квалитетот Моден Стил Круг Ретро Оптички Рамка Имитација на Дрво Eyewear За

DEN 763.20

Стока
Достапно.

Ако не се добие одговор, ве молиме препратете ја вашата порака повторно.Ве молиме чувајте ги сите оригинални предмети неоштетени во ре-saleable услов за да се врати ставки. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5-Ѕвезда. Ве молиме контактирајте со нас ако имате било каков проблем на стоки и ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.
Бои за избор :
Нормално, ние ќе брод од мешана боја за клиентите.
Повратни информации
Повратни информации е многу важна за нас.Понекогаш боја некои можеби не се достапни, кога ќе се направи нарачка.

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Пластични Титаниум
Број На Модел На:
JM8825
Бренд Име:
jimmax
Свеж

Избор на клиенти