.

.

New
haoyu пристигнување широк агол rimless myopia рамка титаниум rimless наочари рамка на myopia читање око кутија Мажите комерцијални tg6609

haoyu пристигнување широк агол rimless myopia рамка титаниум rimless наочари рамка на myopia читање око кутија Мажите комерцијални

DEN 1869.00
DEN 2831.04

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[фото]-[0000]
ние може да се соберат на леќи во рамката, ако треба да се направи prescripion леќи
Ве молиме оставете порака за да ми кажете myopia опис мора да обезбеди на рецепт информации или лекар хартија како ДЕСНО око : sph ?? , cyl ?? , оска ?? , додадете?? ЛЕВО око : sph ?? , cyl ?? , оска ??, додадете?? PD : ??

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
tg6609
Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Мажи
Бренд Име:
haoyu
Категории на производи:
спектакл рамка
Текстурата на материјалот:
Чист Титаниум
Спецификации:
54-18-140
Стил:
Половина Рамка
Модел:
Шест Илјади И Шест Стотини И Девет
Свеж

Избор на клиенти