.

.

New
Ултра-тенок и лесен очила рамка мажите myopia очила очила рамки мажите бренд oculos креативни со оригиналниот случај

Ултра-тенок и лесен очила рамка мажите myopia очила очила рамки мажите бренд oculos креативни со оригиналниот случај

DEN 1274.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Ултра-тенок и лесен очила рамка мажите myopia читање очила рамки мажите бренд oculos креативна личност со оригинален случај
Карактеристиките на овој дизајн :
1. материјалот е од не ' рѓосувачки челик,вечера тенок и лесен.
2. без завртка не заварување , кои се лесно да се биде assembed.
Бронза Рамка+златната нога
Црна боја
Сребрена боја
Пиштол сива боја

Детали

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1134
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ТОЛКУ МАЗНА ПРАВЕЦ
Свеж

Избор на клиенти