.

.

New
моден бизнис стил целосна рамка оптички титаниум очила рамка за мажи за рецепт леќа

моден бизнис стил целосна рамка оптички титаниум очила рамка за мажи за рецепт леќа

DEN 1259.00
DEN 1678.08

Стока
Достапно.


Ве молиме цел следниве леќи да се направи рецепт очила. Ние ќе ги намали објективот и да ја инсталираш во рамка.
Единствена Визија Леќи
Бесплатни Форма Прогресивна Леќи
Опрема за Леќа Сечење & Монтажа
Ве молиме слободно контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем на нарачката. Ние се многу подготвени да ви помогне во решавање.
Ние ќе ви испратиме нова, или да направи наплата за квалитетот на производот прашање.

Детали

Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Осум илјади сто педесет и пет
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Стил:
Моден
Употреба:
За Рецепт Леќа
Свеж

Избор на клиенти